Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wentylator klimatyzacji, jest lub go nie ma. A czy powinien

Moderator: piotii

Wentylator klimatyzacji, jest lub go nie ma. A czy powinien

Postprzez Maniak27 » 22 maja 2021, o 17:12

Witam. Po roku użytkowania Opelka z klimą manual raz napełnił klime po paru miesiącach jazdy,po paru przejściach z pukaniem koła... , ale do rzeczy. Czy każdy model 1.6 posiada wenylator klimatyzacji z przodu całego układu chłodzenia, czy jestem przypadkiem szcześliwy...co go miał ,układu niby tego chłodzenia. Nie wiem jak szukać, co wpisać, na foto z neta niby jest, a na niektórych go nie mam.
Maniak27
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 paź 2019, o 09:37
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Wentylator klimatyzacji, jest lub go nie ma. A czy powin

Postprzez topiq » 24 maja 2021, o 12:51

Nie jesteś Polakiem? Bo bardzo trudno zrozumieć co napisałeś w poście. Nie każda Astra H ma osobny wentylator. Są niektóre modele jak choćby mój, które mają tylko jeden wentylator obsługujący i klimę i chłodnicę.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wentylator klimatyzacji, jest lub go nie ma. A czy powin

Postprzez Maniak27 » 25 maja 2021, o 18:57

Witam. Grunt że mnie zrozumiałeś, wielce dziękuję za objaśnienie tematu, jestem Polakiem i tak się czuję, a że tak to wyraziłem też to nie powinno być komentowane. Spoko flacha dla ciebie. Ogarnołam temat dzięki.
Maniak27
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 paź 2019, o 09:37
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u