Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra H kombi benzynka

Astra H kombi benzynka

Postprzez paper » 31 mar 2013, o 22:07

witam szukam juz od miesiaca astry w kombiku tylko Pb minimum 140 kucykow mam na oku http://kupuzywane.moto.onet.pl/opel-ast ... 65583.html moze ktos cos doradzi jak tam ten silniczek sie sprawuje i na co zwrucic uwage
paper
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 21:50

Re: Astra H kombi benzynka

Postprzez tomek_s2 » 4 kwi 2013, o 14:11

jeżeli jest to ten sam silnik co w vektrach, to jest to dobry i niedoceniany silnik i można wycisnąć z niego dużo więcej. W gazie podobno lubi trochę połknąć, ale 12 litrów gazu to nie tragedia. Ksenon fajna rzecz bo mam. Poszukaj lepiej wyposażonych, guzik "sport" to też fajna opcja tak jak panoramiczny dach, radio i wyświetlacz to też ważna sprawa bo od niego zależy navi, komp, aux, itp. W bagażniku w opcji są listwy po bokach do których za pomocą specjalnych zaczepów montuje się siatkę do dzielenia bagażnika-w kombi się to naprawde przydaje. To co jest w linku z zewnątrz wygląda super, a jak by miało lepsze wyposażenie to byłoby cacuszko.
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Astra H kombi benzynka

Postprzez paper » 6 kwi 2013, o 06:51

siedze juz ponad miesiac na alegro i innych portalach i nic nie ma 2 takie tylko znalazłem autka mi tam na wypasionym wyposazeniu zbytnio nie zalezy ;) co do gazu mam astre g 1.6 16v i te 11 se weznie takze ja przy tej mocy koło 12 : 13 łyknie to dla mnie bajer tylko zeby silnik nie był zbytnio zkatowany nie znam sie na tym zbytnio i nie wien na co zwracac uwage a jeszcze jedno czy z tych 170KM idzie cos jeszcze wyciagnac tak na 200KM
paper
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 21:50

Re: Astra H kombi benzynka

Postprzez tomek_s2 » 6 kwi 2013, o 09:11

W kombi te silniki mają do 200koni a w opc 240 więc nie powinno być problemu, silnik ma nie kopcić na niebiesko, nie klekotać, a turbina ma nie gwizdać głośno, sprawdzić przebieg, zadzwonić do opla podać vin i sprawdzić co o nim wiedzą
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u