Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Chcę zakupić Astrę a jednak!

Chcę zakupić Astrę a jednak!

Postprzez mueld11 » 16 wrz 2018, o 20:38

Witam. Chce zakupic rodzinna astre z 2007 roku oczywiscie kombi. Ogladalem ten egzemplarz:
https://www.olx.pl/oferta/opel-astra-h- ... vx3X4.html
Obejrzalem to auto moze wyposazenie nie jest bogate jednak klima dziala co wazne :) autem jezdzi soe dobrze prosto skreca chamuje nie widac rdzy. Zastanowilo mnie jedno auto po rozgrzaniu w czasie postoju jak i w trakcie jazdy wygrzewalo sie do ponad 100°C najczesciej bylo to 104 nawet do 107. Na wiosne wlasciciel wymienial uszczelniacze w silniku za czym idzie wymiana uszelki pod glowica jedbak mowil ze przed remontem mial ten sam efekt. Czy to przegżewanie to cos groznego jezeli juz tak dlugo trwa? Prosze o help
mueld11
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 wrz 2018, o 17:21

Re: Chcę zakupić Astrę a jednak!

Postprzez mueld11 » 18 wrz 2018, o 04:54

No widzę forumowicze sa pomocni że szok. Auto zdazylo by sie sprzedac a wszyscy w dupie maja pomoc i doradztwo mlodszym kolegom. Nie pozdrawiam a i dziekowac tez nie mam za co.
mueld11
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 wrz 2018, o 17:21

Re: Chcę zakupić Astrę a jednak!

Postprzez Rudzielec » 29 paź 2018, o 18:23

No jestem tu nowa, ale widzę, że rzeczywiście niefajne podejście tu panuje.
Rudzielec
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 18:17
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Chcę zakupić Astrę a jednak!

Postprzez topiq » 29 paź 2018, o 21:59

Też jestem tu od niedawna, ale zauważyłem, że więcej tu botów pisze niż użytkowników Astry H. Jednak to już starsze auto i chyba wszystko o nim zostało napisane :) Warto zarejestrować się jeszcze na innych forach o Oplach i Astrach. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

stat4u