Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Siedzenia kombi vs 5D

Moderatorzy: piotii, miranda

Siedzenia kombi vs 5D

Postprzez najmaka » 2 gru 2016, o 17:25

Witam!

Posiadam Astrę H z 2008 roku KOMBI. Niestety, jest to dosyć uboga wersja wyposażeniowa (fotele i kanapy normalny welur, brak skóry). Chcę kupić do swojego samochodu skóry. Mam pytanie: Czy siedzenia albo boczki różnią się od siebie czymkolwiek w wersji sedan i kombi? Znalazłem dwie oferty: jedna z wersji 5d druga z kombiaka. Niestety kombiakowe wyglądają dużo gorzej niż sedanowe. Pytanie, czy sedanowe będą pasowały do mojego kombi plug and play?

Pozdrawiam

Link do skór 5d:

http://allegro.pl/fotele-skora-boczki-o ... 07960.html

Link do skór kombi:

http://allegro.pl/fotele-kanapa-skora-o ... 09472.html
najmaka
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 gru 2016, o 17:19

Re: Siedzenia kombi vs 5D

Postprzez umek19 » 4 gru 2016, o 05:04

w jednej aukcji masz fotele i boczki w drugiej same fotele. Przednie fotele moim zdaniem sa takie same ale tył tylko podobny bo :
"Astra III 3dr / 5dr: Standard - składane oparcie 60/40, kanapa (siedzisko) nie jest składana, czyli oparcie można położyć, ale nie tworzy ono po złożeniu płaskiej powierzchni z podłogą bagażnika.

Astra III 4dr: Standard - składane oparcie 60/40 z otwieranym prześwitem do przewożenia długich przedmiotów, kanapa (siedzisko) nie jest składana, czyli oparcie można położyć, ale nie tworzy ono po złożeniu płaskiej powierzchni z podłogą bagażnika.

Astra III Kombi: Standard - składane oparcie 60/40, kanapa (siedzisko) składana, czyli oparcie można położyć, co daje po złożeniu płaską powierzchnię z podłogą bagażnika.

W wersjach 3dr/5dr/Kombi możliwe było zamówienie siedzenia (oparcia) dzielonego w stosunku 40/20/40, jednakże kanapa (siedzisko) była zawsze taka sama jak w powyższych opisach."
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 87 gości

stat4u