Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez ASTRA H GTC 1.6 » 3 wrz 2016, o 09:42

Witam. Mam pytanie mam Astrę ( od miesiąca ) z 2007 roku 1.6 GTC sport - kod silnika Z16XER - benzyna.Kupiłem ją od pierwszego właściciela w niemczch. Zamontowany jest w niej wyświetlacz BID, znajomy mechanik powiedział mi że w tej wersji powinien być montowany inny wyświetlacz. Moje pytanie jest takie, czy jest możliwe że miałem zamienione wyświetlacze ? i czy np. mogę sobie wymienić mój wyświetlacz na wyświetlacz typu typu GID graficzny ?

Po numerze VIN sprawdziłem że ma fabryczny Wyświetlacz : Wielofunkcyjny Monochromatyczny (BID)
Więc czy jest możliwość wymiany z BID na GID ?
Chciałem jeszcze dodać, nie wiem czy to ważne że fabrycznie ma zamontowany Radioodtwarzacz CD30 MP3 z Odtwarzaniem CD I MP3 - sterowanie w kierownicy.
Czy oprócz zakupu wyświetlacza GID muszę jeszcze coś dokupywać żeby wszystko było w porządku ?

Wielkie Dzięki za wszelką Pomoc i Wskazówki ,mam ją dopiero od miesiąca stąd moje pytanie.
Ostatnio edytowano 3 wrz 2016, o 12:03 przez ASTRA H GTC 1.6, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ASTRA H GTC 1.6
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 08:57
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez broda » 3 wrz 2016, o 10:40

rozkoduj Vin to się dowiesz z jakim wyświetlaczem wyjechał z fabryki , zmienić możesz na każdy rodzaj wyświetlacza
broda
Klubowicz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 21:11
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez ASTRA H GTC 1.6 » 3 wrz 2016, o 10:49

Po numerze VIN przed chwilą sprawdziłem że ma Wyświetlacz Wielofunkcyjny MONOCHROMATYCZNY (BID) !!!
Więc czy jest możliwość wymiany z BID na GID ?
Avatar użytkownika
ASTRA H GTC 1.6
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 08:57
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez ASTRA H GTC 1.6 » 3 wrz 2016, o 10:54

Napisałeś że mogę zmienić na każdy rodzaj wyświetlacza .Czy oprócz zakupu zamiany wyświetlacza z BID na GID muszę jeszcze coś dokupywać żeby wszystko grało ?
Avatar użytkownika
ASTRA H GTC 1.6
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 08:57
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez broda » 3 wrz 2016, o 14:29

potrzebujesz wyświetlacz + ramkę
broda
Klubowicz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 21:11
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana wświetlacza z BID NA GID

Postprzez drahe » 3 wrz 2016, o 22:04

ASTRA H GTC 1.6 napisał(a):Zamontowany jest w niej wyświetlacz BID, znajomy mechanik powiedział mi że w tej wersji powinien być montowany inny wyświetlacz..


Ciekawe na jakiej podstawie wysnuł taki wniosek :lol:

GID montowany był fabrycznie w wersji z klimatronikiem lub radiem cd70 ... operą lub modułem bluetooth UWA
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 75 gości

stat4u