Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Rozładowywanie akumulatora, a radio

Moderatorzy: piotii, miranda

Rozładowywanie akumulatora, a radio

Postprzez forest859 » 24 sie 2016, o 18:06

Witam serdecznie Koleżanki/Koledzy!
Mój pierwszy wpis do którego również sie przyłączam. Posiadam astre opc line 1,6 2008 . Samochód od pewnego czasu rozładowuje mi aku. wiec co? trzeba zmienic aku...kupiłem nowy centra futura 60 ah.... niestety problem nadal został. wieczorem po powrocie do domu aku ma napiecie 12,7V, a rano 12,3-12,4V. Cos mi "zjada"..... wpadlem na pomysł zeby odłaczyc radio/orginalne-nigdy nie mialem z nim żadnego problemu/. Problem znikł.... .radio gdy je wyjmuję po nocy jest z lewej strony bardzo gorace... Wiadomo jak to jest człowiek odtwarza sobie jakies dziwne sytuacje które mogą miec cos wspólnego z radiem.Jakiś czas temu miałem dziwny metaliczny dzwiek w głośnikach wyjąłem radio z kostki - dzwiec znikł ale pojawił sie problem z aku. Nie wiem czy radio oddać do fachowca czy kupic drugie no ale pojawi sie pewnie problem z kodem itp. Prosze o pomoc....mozoe to nie wina radia tylko czegos innego :) pozdrawiam Krzysztof
forest859
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 13:29
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Rozładowywanie akumulatora, a radio

Postprzez sparspar » 24 sie 2016, o 18:21

Panie forest859, wymyśl sobie karę za założenie niepotrzebnie nowego wątka....Już przedstawiłeś swój problerm w poprzednim wątku
ps. Wymień radio
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Rozładowywanie akumulatora, a radio

Postprzez forest859 » 24 sie 2016, o 19:41

Przepraszam Szanowni Forumowicze :) Jestem nowy
forest859
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 13:29
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

stat4u