Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Odcina moc w Astrze H 1.9 CDTI

Moderatorzy: piotii, miranda

Odcina moc w Astrze H 1.9 CDTI

Postprzez mazurekbart1 » 17 lip 2016, o 08:07

Witam wszystkich bardzo serdecznie

to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że ktoś pomoże mi z problemem, który ostatnio dotyka moją Astrę. Mianowicie chodzi o to, że od jakiegoś czasu w losowych sytuacjach zapala się kontrolka samochodu z kluczykiem czyli auto wpada w tryb awaryjny jeśli dobrze się orientuje. Objawy wiadome odcina moc, brak reakcji na pedał gazu. Objawy jakie temu towarzyszą to jakiś czas temu przestał działać mi klakson, myślałem że to moduł CIM, ale po pewnym czasie zaczął normalnie chodzić. Okazało się, że cała kolumna kierownicza się rusza, w momencie gdy kierownica jest zablokowana to mogę ruszać ją na prawo i lewo. Mam wrażenie, że coś nie styka i tworzą się takie problemy. Jednego dnia przez prawie godzinę nie mogłem odpalić auta bo świeciła się wcześniej wspomniana kontrolka. Czy ktoś miał może podobne sytuację, lub wie o co może chodzić? Będę mega wdzięczny za pomoc :)

Ps.

Błędy jakie udało mi się wyciągnąć z kompa:
- ECN 7030
- ECN 1616
- ECN 2345
- ECN 1614
mazurekbart1
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 12:33
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości

stat4u