Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Dziwne zjawisko czy tak ma być (światła dzienne)

Moderatorzy: piotii, miranda

Dziwne zjawisko czy tak ma być (światła dzienne)

Postprzez stawik » 7 mar 2016, o 14:58

Witam. Mam pytanko ponieważ wydaje mi się że tak nie powinno być ale jestem świeżo upieczonym posiadaczem astry h 2004 rok. Mianowicie podczas jazdy i zapalonych świateł mijania kontrolka na pulpicie sygnalizuje włączenie świateł ale po jakimś czasie nic nie przełączając kontrolka gaśnie ale światła się nadal palą. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko wraca do normy. czym to może być spowodowane.

pozdrawiam
stawik
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 mar 2016, o 13:15
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Dziwne zjawisko czy tak ma być (światła dzienne)

Postprzez umek19 » 15 mar 2016, o 03:56

ale o co chodzi, chodzi o zapalone światła mijania czy funkcje świateł dziennych? pali sie kontrolka od świateł pozycyjnych bo mijania nie maja kontrolki w tym samochodzie? jeśli sa włączone swiatla dzienne to kontrolka sie nie pali, przy włączonych swiatłach mijania pali sie zielona kontrolka swiatel pozycyjnych
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości

stat4u