Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

RADIO

Moderator: piotii

RADIO

Postprzez pawel126 » 14 kwi 2019, o 14:39

Witam. W swojej astrze posiadam radio cd70 navi. Nie mam auxa co bardzo mi przeszkadza i stad moje pytanie, czy jest możliwość dorobić go w tym modelu? Jeśli tak to jak? W radiu nie widać opcji "aux". A 2 sprawa myślę o wymianie radia na tzw. 2din, raczej z tych budżetowych, np: https://www.morele.net/radio-samochodow ... 9-1533552/ Czy podejdzie ono do astry oraz czy będzie działał aux itd, każda jego funkcja? + Czy będzie działało sterowanie systemem, navi, spalanie itd? Jeśli nie to radio to możecie podsyłac jakie macie w swoich astraach.
pawel126
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 kwi 2019, o 14:36
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: RADIO

Postprzez Patrykus » 14 kwi 2019, o 20:04

zakładkę aux trzeba najpierw aktywować, jeżeli będzie słychać w głośnikach pykanie tzn. że wystarczy dołożyć przewód, jak będzie cisza to trzeba dolutować elementy na płycie PCB, wymiana radia na 2 -DIN, są tematy w których użytkownicy opla przerabiali już to włącznie ze sterowaniem w kierownicy - szukaj, link który podałeś do radia to badziew, kiepska jakość muzyki, wieszające się wyświetlacze, CD70 jest o wiele lepsze
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u