Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra TwinTop zebatki lotek

Moderator: piotii

Astra TwinTop zebatki lotek

Postprzez sedzia » 6 kwi 2019, o 14:44

Wtam szanownych,

Jako, ze zauwazyłem iz lotki maskujace w mojej astrze powoli przestaja dzialac postanowilem je naprawic.Widzialem juz filmy jak to zrobic. Mam tez nowe zebatki, sprzet i kilka pytan;

1. jak dlugo dach moze pozostac w pozycji polotwartej ? ew. jakie moga byc tego konsekwencje
2. czy po wykreceniu tych elemenow moze wyskoczyc jakis blad // wlaczyc sie jakis alaram ? (zgaduje ze silnik musi byc caly czas odpalony )
3. czy lotki musza byc odchylone na boki ? co jesli sa zepsute i nie chca sie odchylic ?
4. jak po naprapie ustawic lotki w odpowiednim miejscu ( wiem ze jest cos na ksztalt srub rektyfikacyjnych ale mi chodzi o kat, czy jest tam jakis wskaznik ?)
5. co moze pojsc nie tak mimo poprawnej naprawy ?

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi, jak macie jakies linki do zagranicznych stron,filmikow itp tez chetnie zerkne

;)
sedzia
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2019, o 14:22
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Astra TwinTop zebatki lotek

Postprzez sqery » 21 kwi 2019, o 18:09

1.Dach może stać otwarty bez większych konsekwencji.
2. Błąd się pojawi, po podłączeniu zniknie
3. Lotkę można złożyć manualnie, praktycznie w kazdej pozycji ja wykrecisz
4. Nie ma wskaznika. Wyregulujesz po złożeniu auta. Różnice milimetrów, aczkolwiek ciężko jest nie ustawić ich w swojej prawidłowej pozycji.
5. Możesz przetrzeć wiązkę el.
sqery
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2019, o 17:53

Re: Astra TwinTop zebatki lotek

Postprzez sqery » 21 kwi 2019, o 18:18

W razie potrzeby naprawiam serwisuje dachy w astrach h
Tel 513091530
sqery
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2019, o 17:53


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron
stat4u