Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Pomocy asterka szwankuje

Moderator: piotii

Pomocy asterka szwankuje

Postprzez ASK1987 » 1 paź 2018, o 12:30

cześć wszystkim jestem posiadaczem opla astry h 2004 rok 1.6 autko na postoju pobiera prąd na marginesie dodam że mam nowy akumulator bo tamten mi już mój opelek załatwił :) sprawdzałem miernikiem na ustawieniach 10 A ponieważ nie jestem fachowcem a to bezpieczniejsza metoda ;P wynik był uwaga 1,40 BARDZO DUŻO :( .Wyciągałem każdy bezpiecznik po kolei
i mierzyłem ale po wyciągnięciu bezpiecznika od radia wynik spadł do 0,79 a jeszcze od klimy do 0,40 to i tak dużo byłem u elektryka powiedział mi tylko opel :D do tego mam ubytek płynu chłodniczego auto nie kopci płyn czysty zero objawów uszczelki ,przeglądając węże trafiłem na wyciek przy samej kabinie gdzie są te plastikowe zatrzaski więc może to być sam wąż i czy mogę go wypiąć i nowy wstawić ? mechanik powiedział mi tu 250 euro bo mieszkam w Niemczech z góry dziękuje i pozdrawiam to mój pierwszy post więc przepraszam za niedociągnięcia
ASK1987
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 paź 2018, o 11:41
Silnik: 1.6 Z16XEP

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u