Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Centralny Zamek padł?

Moderator: piotii

Centralny Zamek padł?

Postprzez Dawid97 » 2 cze 2021, o 20:21

Witam, posiadam Astrę H III z 2006 roku. Silnik 1.6 105km

Dzisiaj miałem taką sytuacje. Podjechałem zatankować, skończyłem, zamknąłem samochód i poszedłem zapłacić, wracam klikam guziczek żeby drzwi się otworzyły po czym światła mignely i koniec. Drzwi się nie otworzyły. Po pomocy znajomego udało mi się wejść do samochodu jednak drzwi już nie działają, ani z pilota ani z tego guzika wewnątrz samochodu. Spróbowałem wymienic bezpiecznik (podobno pod numerem 7 który odpowiada za zamek centralny) ale po włożeniu nowego dalej nic, dodam że wcześniejszy był przepalony. Samochód odpala, jeździ ale drzwi nie chcą się zamknąć.

Podpowiecie mi co mogę zrobić? Da rade coś spróbować samemu czy elektromechanik?
Dawid97
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 cze 2021, o 20:15

Re: Centralny Zamek padł?

Postprzez soltys_viara » 2 cze 2021, o 20:57

jeśli był przepalony to poszło jakieś zwarcie. Nowy się też przepalił?
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Centralny Zamek padł?

Postprzez Dawid97 » 2 cze 2021, o 21:26

Nie. Nowy jest cały jednak mimo wszystko nadal nie działa, ani pilot ani ten guzik od zamknięcia drzwi który znajduje się w środku w samochode
Dawid97
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 cze 2021, o 20:15

Re: Centralny Zamek padł?

Postprzez soltys_viara » 6 cze 2021, o 10:34

Może któraś z wiązek w drzwiach się przetarła i zwarcie zrobiła
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Centralny Zamek padł?

Postprzez Dawid97 » 6 cze 2021, o 20:11

Już naprawiłem, na przyszłość jakby ktoś miał taki problem to szybki opis co zrobiłem, otóż wyczytałem że może po prostu pomóc odpięcie i podpięcie akumulatora i rzeczywiscie pomogło :)

Dziekuję wszystkim za rady
Dawid97
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 cze 2021, o 20:15


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

stat4u