Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Problem z zawieszeniem

Moderator: piotii

Problem z zawieszeniem

Postprzez Betiasty » 8 mar 2016, o 11:09

WItam

Chciałem zapytać jaki byłby mniej więcej koszt naprawy danych usterek:) prosze jeśli ktos się orientuje podac mi kwotę przynajmniej w przybliżeniu.

Kupiłem swój pierwszy samochód, po przeglądzie Pan ładnie mi wszystko napisał co do wymiany/naprawy w mojej astrze:

- hamulec prawy przód
- Końcówka drązka kierowniczego prawa
- Tulejka wahacza przedniego tylna lewa
- Łaczniki drązka stabilizatora

Jesli ktos miał z tym kiedys do czynienia proszę napisac jaki moze być mniej więcej koszt naprawy :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Betiasty
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2016, o 10:55
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Problem z zawieszeniem

Postprzez umek19 » 15 mar 2016, o 04:17

hamulec prawy przod ale co? klocki , tarcze hamulcowe? czy nie hamują? jeśli naprawa to czesto komplet na oś czyli klocki 50-100zl za komplet, tarcze 50-100zl za sztuke, wymiana 50-100zl za komplet
końcówka drążka kierowniczego- od 25zl plus wymiana i zbieżność około 80-100zl
łącznik drążka stabilizatora od 25zl za sztuke przewaznie wymienia sie komplet plus wymiana
tuleja wahacza lewego tylna- nie wiem zapewne tulejka 25-30zl plus wymiana ale z tym bedzie zabawy
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u