Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Czy wasze Astry kombi tez sa twarde ?

Moderator: piotii

Czy wasze Astry kombi tez sa twarde ?

Postprzez KUBEK188 » 3 maja 2014, o 17:29

Pytanko do posiadaczy Astry H kombi. Czy wasze Astry kombi tez sa takie twarde ? Mam amorki(orginalne GM) na 83% sprawnosci i czuje kazda studzieke, bądź łatkę na drodze.
KUBEK188
Klubowicz
 
Posty: 113
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 13:54
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Czy wasze Astry kombi tez sa twarde ?

Postprzez mateusz » 3 maja 2014, o 17:48

ja osobiscie nie mam takiego przypadku ale moja mama na corsie C 2002 rok tez tak miala. wymiana drazkow, tuleje i chyba jeszcze cos i lepiej sie prowadzi. przeguby sprawdzone i sprezyny byly ok. duzo tez zalezy od "twardosci" sprezyn (tak slyszalem). jesli bedziesz wymieniac sprezyny to wez poszukaj w necie lub popytaj kilku mechanikow ktore sa odpowiedne dla kombi. bo nie zawsze to co jest wsadzane oryginalnie jest idealne, niektore firmy produkuja czesci lepszej jakosci niz te ktore sa fabrycznie w samochodzie, wiec warto sie popytac i dolozyc aby miec ten komfort jazdy ;) nie jestem tak daleko zeby wymieniac amorki, ale wymienialem klocki z tarczami to szukalem i pytalem sie ok miesiaca zanim wybralem te "idealna pare". warto sie pytac i szukac zeby nie kupic sobie badziewia i sie wkurzac.
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Czy wasze Astry kombi tez sa twarde ?

Postprzez snupologg » 20 maja 2014, o 11:25

Ja chyba mam normalnie czyli pełen komfort i luzik. Nie mam problemu ze studzienkami i innymi mniejszymi dziurami. Raczej uważam że jest miękka ale to każdy inaczej odczuwa i ma inny zdanie więc zależy wszystko od punktu widzenia i siedzenia :)
JWP CREW
Avatar użytkownika
snupologg
Klubowicz
 
Posty: 192
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 17:49
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

stat4u