Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Haczyk lub zawieszka do bagażnika Astra H Kombi

Moderatorzy: piotii, miranda

Haczyk lub zawieszka do bagażnika Astra H Kombi

Postprzez NonPhixion » 19 maja 2019, o 19:17

Cześć,

Mam do Was pytanie.

Czy macie jakiś patent na zainstalowanie haczyków, zawieszek, uchwytów (jak zwał tak zwał) do bagażnika w Astrze H Kombi? Trochę to jest problematyczne gdy nie ma jak powiesić zakupów.

Wiem, że jest Flex Organizer, ale cena za to ustrojstwo jest mocno przesadzona w mojej ocenie.

Najlepiej dobrałbym jakiś haczyk, który można zamocować w tym miejscu gdzie są oryginalne zaślepki do instalacji Flex Organizera.

Z góry dziękuję za pomoc.
NonPhixion
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 maja 2019, o 11:52
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Haczyk lub zawieszka do bagażnika Astra H Kombi

Postprzez piotii » 20 maja 2019, o 20:13

Nie wiem czego wymagasz , może busa było kupić :D w podłodze masz zaczepy są organizery pod te zaczepy , czytać , szukać czytać
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Haczyk lub zawieszka do bagażnika Astra H Kombi

Postprzez NonPhixion » 21 maja 2019, o 08:24

piotii napisał(a):Nie wiem czego wymagasz , może busa było kupić :D w podłodze masz zaczepy są organizery pod te zaczepy , czytać , szukać czytać


Nie wiem czy jeździłeś autami innych marek, ale wydawało mnie się, że to taki standard z haczykami w bagażniku. Wcale, że kombi ma być praktyczne. Haczyki w bagażniku były dla mnie tak oczywiste, że dopiero podczas pierwszych zakupów zauważyłem ich brak :-/
NonPhixion
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 maja 2019, o 11:52
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u