Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Doposażenie Astry H Essentia

Moderatorzy: piotii, miranda

Doposażenie Astry H Essentia

Postprzez aviator » 16 maja 2019, o 12:05

Witam Serdecznie!

To mój pierwszy post na forum.
Prawdopodobnie w najbliższym czasie wejdę w posiadanie Astry H z 2010 roku, niestety w standardzie wyposażenia Essentia. Przede wszystkim chciałbym wymienić obgryzioną kierownicę na inną w lepszym stanie - czy możliwe jest zamontowanie i uruchomienie w tej wersji wyposażenia wielofunkcyjnej kierownicy? Czy znajdę tu manual dla takiej operacji? Na pewno chciałbym też zamontować światła dzienne - czy możliwe jest wykorzystanie do tego celu halogenów przeciwmgłowych?
Co można i warto jeszcze zrobić w celu poprawy komfortu? Dziękuję za odpowiedź!
aviator
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 maja 2019, o 11:39

Re: Doposażenie Astry H Essentia

Postprzez Patrykus » 16 maja 2019, o 16:13

jest możliwe dołożenie multifunkcji (rolki, wiązka, aktywacja) na tym forum jest fajny opis ze zdjęciami, co do dziennych zamiast halogenów to raczej odpuść, są sterowane z modułu UEC i nie będą działać jako automat , chyba że masz inny pomysł na instalację
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Doposażenie Astry H Essentia

Postprzez aviator » 17 maja 2019, o 17:40

Dziękuję za odpowiedź - postaram się poszukać opisu. Ta modyfikacja wydaje się niezbędna :) Co do halogenów jako dziennych, miałem na myśli wykorzystanie ich jako źródła światła z osobną instalacją i modułem... Jak wygląda możliwość ingerencji w instalację elektryczną? Czy jest podatna na modyfikacje typu źródło zasilania do rejestratora jazdy, kamerka cofania itp.?
aviator
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 maja 2019, o 11:39


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 28 gości

stat4u