Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Nie moge zamknac samochodu

Moderatorzy: piotii, miranda

Nie moge zamknac samochodu

Postprzez Codex » 11 paź 2017, o 23:21

Witam, mam problem z zamknięciem samochodu,
1. generalnie kluczyk nie działa, a zamkniecie kluczykiem fizycznym zamyka tylko drzwi kierowcy, pozostałe są otwarte,
2. po odłączeniu i podłączeniu akumulatora kluczyk działa normalnie
3. po odłączeniu, podłączeniu akumulatora i odpaleniu silnika kuczyk nie działa, nadal nie da sie zamknąc auta.
4. po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyków nie wyłącza się radio
5. po wyłączeniu silnika, ze światłami w pozycji auto gasną tylko światła przednie, tylne sa włączone ale pali sie ikonka na pulpicie jakby przednie światła sie świeciły + jest dzwięk przypominający o pozostawieniu świateł.

jakieś czary jak dla mnie, nie wydażyło sie nic co mogło spowodować taka usterkę, nic nie było wymieniane ani kombinowane, pojechałem do pracy, jak wróciłem do domu nie mogłem zamknąć auta. wypisałem wszystko co zauwazyłem, bo wszystko zaczęło występować jednocześnie, wiec możliwe ze jest jedna przyczyna

Proszę o pomoc
Codex
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 22:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Nie moge zamknac samochodu

Postprzez kyku2023 » 3 lut 2023, o 11:58

WITAM
mam dokładnie taki sam problem czy udało cie sie to rozwiazać ? wiesz co trzeba wymienic ?
kyku2023
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2023, o 11:56
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u