Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

astra h twintop nie domykaja sie szyby.

Moderatorzy: piotii, miranda

astra h twintop nie domykaja sie szyby.

Postprzez arek3050 » 13 lis 2016, o 18:57

witam i prosze o pomoc.
jak w temacie problem z szybami kierowca pasazer,
przez przypadek zrobilem zwarcie na kabelkach od sterowania szyb. przepalony bezpiecznik.
wymienilem go z tylnych szyb, tylne zostawilem bez bezpiecznika,
przednie zaczely dzialac ale nie do konca jak powinny.
a wiec po otwarcie drzwi opuszczaja sie troszke ale po zamknieciu juz nie ida w gore, wiec mam przeswit i nic nie moge z tym zrobic,
programowanie typu upusc szybe na dol az do uslyszenia klika przerabialem. juz brak pomyslow co z tym zrobic :(((
arek3050
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2015, o 20:13

Re: astra h twintop nie domykaja sie szyby.

Postprzez umek19 » 22 lis 2016, o 03:17

Ogolnie programowanie szyb przerabiałem w tigrze cabrio, przednia szyba boczna ma trzy pozycje do zaprogramowania 1. otwarte drzwi 2. zamkniete drzwi 3. otwarty dach. Odepnij akumulator, podłącz i zaprogramuj od nowa jest z tym troche zabawy ale da sie, ja przed kasowaniem szyb opuszczałem je do połowy bo po podpieciu akumulatora sie nie opuszczały i trzeba było je wyrywac z uszczelek przy otwieraniu drzwi
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości

stat4u