Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

ZEGARY

Moderatorzy: piotii, miranda

ZEGARY

Postprzez deepower » 20 paź 2012, o 20:44

Witam. Mam problem podczas jazdy samochodem nagle zapaliły się wszystkie kontrolki na desce i opadł prędkościomierz do zera i obrotomierz a samochód dalej jechał za 3 sek wróciło wszystko do normy czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?. Czy to jakieś zwarcie?.
deepower
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 16:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: ZEGARY

Postprzez doodek66 » 25 paź 2012, o 09:17

dosxzedłeś do tego, jaka jest przczyna ? mam taki sam problem
doodek66
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 09:00
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: ZEGARY

Postprzez deepower » 25 paź 2012, o 09:35

Niestety nie czekamy dalej
deepower
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 16:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: ZEGARY

Postprzez andy17d » 2 lis 2012, o 10:00

Czy te kontrolki zapaliły się tak jak podczas przekręcenia kluczyka?
Jeśli tak, to może nie zwarcie lecz przerwa w zasilaniu?
Sprawdzałeś błędy?
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: ZEGARY

Postprzez deepower » 4 lis 2012, o 22:33

Zapaliły się podczas jazdy i opadły zegary i zacinał się przy tym lewy kierunkowskaz. Temperatura na dworze spadła i było wilgotno to może jest przyczyna co dokucza sterownikowi deski rozdzielczej CIM. Miałem na przeglądzie poprawiane to z kampanii serwisowej założenie pierścienia co poprawia lepszą masę i zmiana softu i to ma załatwić sprawę. Ale jak widać nie do końca pomogło miałem to robione rok temu. Słyszałem że w naszych astrach to jest częsta awaria rozmawiałem z elektrykiem poza ASO i naprawiają to w 95% da się uratować także można być spokojnym za 400 stówki to załatwią. Na razie jeżdżę i nic się już nie dzieje samo się naprawiło. Poczekam jak zacznie dokuczać to to naprawię. Bo w ASO nic już na to nie poradzą tylko wymienią na nowy a cena to z butów wyrywa. Można by to reklamować w ASO jak było robione nie cały rok temu i dochodzić swoich praw ale to długa i ciężka sprawa i nie wiem czy do wygrania.
deepower
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 16:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 21 gości

stat4u