Strona 1 z 1
		
			
				Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
21 wrz 2012, o 18:43przez Misiekastrah
				Witam. Jestem nowym posiadaczem astry h i ciesze się z tego forum bo naprawdę wiele mogłem się dowiedzieć....
Mam jednak problem którego, rozwiązania się nie doczytałem.
Mam wyświetlacz GID - w jaki sposób mogę sprawdzić spalanie swojej astry. Czy ten wyświetlacz powinien od razu pokazywać spalanie na wyświetlaczu? 
Czy tylko w test mode?  ale nawet jak wchodzę w test mode to u mnie przy włączonym silniku są same zera...dąłączam fotke.
  Dlaczego i co mogę zrobić aby było super??
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
8 paź 2012, o 22:45przez andy17d
				Czy na ekranie głównym pokazuje się spalanie?
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
20 paź 2012, o 14:56przez polo1733
				Witam mam ten sam problem, z tym ze w tym wyswietlaczu parametry spalania .Odczytujemy tylko w test mode,pozdrawiam.
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
28 gru 2012, o 10:56przez jeys
				Witam,
U mnie jest dokładnie to samo, na ekranie nie pokazuje się spalanie. Czy można coś zrobić, żeby to spalanie się ukazywało?
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
6 sty 2013, o 12:46przez Froko
				Wszystko sie da - POxcytajcie to forum, Ja tez uaktywniłem i w trest m,ode jest i na wyswietlaczu . Potrzebne jest tylko kable interface, laptop i opcom
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
19 sty 2013, o 12:03przez WojtiAstraH
				Dokładnie jak wyżej kolega napisał. Jak ktoś z Wawy to pomogę. Pozdrawiam
			 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
15 lut 2013, o 12:27przez Red_Stinker
				Hej.
Mam dokładnie ten sam problem.
Należy podłączyć się opcom'em lub techem2 i:
1. odblokować BC aby był wyświetlany.
2. ustawić odpowiedni code index dla wyświetlacza.
http://astra-3.pl/tips.php?id=9#upJeszcze tego nie zrobiłem bo miałem dostęp do starszego softu który 1 opcji nie mógł mi zrobić.
Jak się już z tym uporam to dam znać...
 
			
		
			
				Re: Nie pokazuje spalania w test mode
				
Napisane: 
4 mar 2013, o 07:57przez Red_Stinker
				Zrobione!
A działo się to wszystko niestety w ASO. Miałem dostęp do starszego oprogramowania ale to nie wspierało opcji aktywacji BC.
Zadzwoniłem więc do ASO Hornet Wrocław, z pytaniem czy posiadają najnowszy soft do ECU do mojej astry. Przyjechałem zajęło im to 30min. Okazało się, że softu nowszego niż mam (09.2004) nie ma i odblokowali mi tylko BC (Diagnostyka...->InfoRozrywka->DIS->Programowanie->konfiguracja wariantów programu->BC występuje) oraz zmieniono indeks wyświetlacza. Do tej pory było c:006 v:01, zmieniono na c:007 v:01.
Koszt to 123,80 brutto, zrobili na miejscu. BC oraz statystyki spalania działają. teraz muszę tylko potestować...
Dzięki zainteresowanym za pomoc...