Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Moderatorzy: piotii, miranda

POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Postprzez 19adi77 » 2 wrz 2012, o 00:36

Witajcie, jestem tu nowy. Mam spory problem ze swoją asterką wersja coupe, ale to chyba mało istotne.

Mianowicie mam wyświetlacz typu GID(DOKŁADNIE MAM KOLOROWY WYŚWIETLACZ to chyba nie gid?) mam 2 przyciski bas i treble, po naciśnięciu któregoś z nich na wyświetalczu gaśnie mi napis "CD in" ale nie pokazuje się funkcja regulacji basem czy treblami. CO MAM ZROBIĆ?? DLACZEGO WGL COŚ TAKIEGO SIĘ STAŁO? reszta funkcji mi działa bez problemu. ten problem mam od dawien dawna;/


Jeszcze jeden problem, od niedawna przestał mi działać w aucie klakson i te 2 rolki w kierownicy nie reagują na przesuniecie ich w górę lub dół, za to przyciski działają... kiedy jednak wyłączę światła lub zmniejszę intensywność podświetlenia deski rozdzielczej rolki reagują na dotyk i jest dźwięk klaksonu.

Co mam zrobić sprawdzić? Proszę o szybką pomoc;( bo mnie zaczyna to dobijać;/;/

czytałem o jakimś złączu CIM, i wadach fabrycznych. ale moze ktoś z was miał taki problem?
19adi77
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 23:56
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Postprzez andy17d » 2 wrz 2012, o 13:46

19adi77 napisał(a):Mianowicie mam wyświetlacz typu GID(DOKŁADNIE MAM KOLOROWY WYŚWIETLACZ to chyba nie gid?)

To masz CID - Rodzaje wyświetlaczy

19adi77 napisał(a):Jeszcze jeden problem, od niedawna przestał mi działać w aucie klakson i te 2 rolki w kierownicy nie reagują na przesuniecie ich w górę lub dół, za to przyciski działają... kiedy jednak wyłączę światła lub zmniejszę intensywność podświetlenia deski rozdzielczej rolki reagują na dotyk i jest dźwięk klaksonu. czytałem o jakimś złączu CIM, i wadach fabrycznych. ale moze ktoś z was miał taki problem?

Byłeś na akcji serwisowej lub sprawdzałeś, czy Twoja Astra pod nią podlega?
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Postprzez 19adi77 » 2 wrz 2012, o 15:47

Nie byłem na tej akcji i nie wiem czy podlega tej wymianie;/


Z tym przyciskiem bass i treble nic się nie da zrobić nikt z was nie miał takiego przypadku?;/
19adi77
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 23:56
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Postprzez andy17d » 2 wrz 2012, o 22:20

19adi77 napisał(a):Nie byłem na tej akcji i nie wiem czy podlega tej wymianie;/

No to nie ma na co czekać, tylko się dowiadywać i jechać jakby co.
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: POMOCY!!CD30 MP3 WYŚWIETLA SIĘ CD IN

Postprzez 19adi77 » 3 wrz 2012, o 21:27

ok dam znać co i jak.. myśle że w tym miesiącu podjadę do ASO;/ Ciekawe jaki to będzie koszt jak okaże się że auto nie podlega tej gwarancji;/
19adi77
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 23:56
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości

stat4u