Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Radio przestaje grać muzykę podłączoną do AUX.

Moderatorzy: piotii, miranda

Radio przestaje grać muzykę podłączoną do AUX.

Postprzez TheKaro » 22 kwi 2022, o 10:07

Dzień dobry, podczas eksploatacji samochodu natrafiłem na problem związany z radiem.

Muzyka pochodzi z mojego telefonu, który za pomocą kabla z końcówkami mini-jack jest podłączony do AUX. Po 15-20 minutach jazdy, muzyka samoistnie przestaje grać, odtwarzacz na telefonie zatrzymuje się. Gdy wznawiam muzykę od razu, muzyka gra przez kolejne kilka sekund po czym następuje to samo. Jeżeli jestem w sytuacji gdzie nie mogę podnieść telefonu i wznowić odtwarzania (więc muzyka nie gra przez 2-3 minuty) i zrobię to po jakimś czasie, wtedy muzyka gra normalnie przez dłuższy czas. Co ciekawe, muzyka sama się pauzuje, gdy puszczam pewne konkretne utwory (zazwyczaj utwory z głośniejszą linią basu i/lub większymi odstępami między głośnymi elementami utworu [przykład w linku]). Wykluczam problemy z moim telefonem, gdyż bez względu na używany odtwarzacz muzyki (SoundCloud, YouTube, AIMP) dzieje się to samo.

Wiadomo jaka może być przyczyna takiego zachowania radia? Nagranie z zachowaniem radia (na nagraniu ręcznie wznawiam odtwarzaną muzykę): https://youtube.com/shorts/idTwnFJLF3o?feature=share
Proszę o pomoc.

Swoją przygodę z wiedzą motoryzacyjną zacząłem całkiem niedawno, proszę o wyrozumiałość. ;)
TheKaro
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 kwi 2022, o 09:40
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u