Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Radio, oświetlenie

Moderatorzy: piotii, miranda

Radio, oświetlenie

Postprzez Jakubek1108 » 2 mar 2022, o 10:07

Witam serdecznie, od nie dawna jestem posiadaczem astry H 1.8 kombi 125km 2005 r

Irytuje mnie kilka spraw i chciałbym zaczerpnąć od doświadczonych osób informacji.
1.Mam radio CD 30 wyświetlają się dane o spalaniu, ale gdy klikam w setings żeby choćby zmienić poziom basu to mam tylko ustawienia systemu język tryb dzień noc itp. Nie mam ustawień audio.

2. Oświetlenie wnetrza trochę czytałem i wiem że winne bywają wiązki, styczniki u mnie po otwarciu obojetneych drzwi zapala się kontrolka liczniku, dodatkowo gdy mam zapalone światła mijania to na postoju jak otworze drzwi to zapala się wnętrze, gdzie szukać przyczyny.

Dodam że posiadam op com 1. 7 od majfrenda
Astra h kombi 2005 1.8 b+g
Jakubek1108
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 mar 2022, o 09:05
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Radio, oświetlenie

Postprzez soltys_viara » 14 kwi 2022, o 19:47

1. Też mam radio cd30 i w ustawieniach nie ma możliwości regulowania ustawień audio.
2. Gdzie tu masz problem? Ciężko z tego zdania jakiś sens wyciągnąć.
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Radio, oświetlenie

Postprzez Jakubek1108 » 14 kwi 2022, o 20:02

Faktycznie napisałem jak idiota druga część, nie działało oświetlenie wnetrza, po otwarciu drzwi kontrolka na liczniku się zapalała ale lampki już nie, świeciły się tylko gdy był uruchomiony silnik, wina leżała w ustawieniach pogrzebałem w op comie i działa, teraz tylko popsułem bagażnik który działa na tej samej zasadzie co wcześniej przód, ale będę miał chwilę to potrzebę ☺
Astra h kombi 2005 1.8 b+g
Jakubek1108
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 mar 2022, o 09:05
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości

stat4u