Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra H kombi - fotel pasażera z przodu składa się?

Moderatorzy: piotii, miranda

Astra H kombi - fotel pasażera z przodu składa się?

Postprzez danielllo91 » 26 gru 2021, o 23:49

Witam. Mam na oku astre 1.8 125 km w kombi pod lpg , z uwagi na powiększenie rodziny. Jeszcze nie byłem oglądać ale gdzieś na forach natrafiłem na posty osób, twierdzących że astry miały składane przednie siedzenia pasażera na płasko, tak jakby stolik. Czy rzeczywiście tak jest? Jeśli tak t - o czy każda wersja wyposażenia to oferuje? Jeśli nie, to która? Czasem przy przewożeniu dłuższych rzeczy taka opcja mogła by się przydać... I jeśli rzeczywiscie jest coś takiego, to jak się je składa? Pokrętłem do pochylania oparcia i po prostu na maska schodzi na płasko? Czy jest może jakiś inny uchwyt, pokrętło?
danielllo91
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2021, o 23:46

Re: Astra H kombi - fotel pasażera z przodu składa się?

Postprzez topiq » 27 gru 2021, o 08:25

Kombi i 5D nie mają składanych foteli. Tylko Twintop i GTC. Chyba bardziej chodziło o to, że kanapa się składa płasko. Ale tego nie potwierdzę, bo mam 5D Hatchback i nie składałem swojej. Aczkolwiek patrząc jak jest wykonana, jest taka możliwość.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

stat4u