Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wyświetlacz - data w miejscu zasięgu.

Moderatorzy: piotii, miranda

Wyświetlacz - data w miejscu zasięgu.

Postprzez pikus_7 » 20 kwi 2015, o 18:28

Witam,
stałem się właśnie posiadaczem Astry H z roku 2009 wyposażonej w wyświetlacz GID 3-wierszowy. No i męczę się od ładnych kilkudziesięciu minut jak włączyć żeby na wyświetlaczu głównym pokazywał mi się zasięg, i aktualne spalanie gdyż niestety w chwili obecnej pod nr. stacji radiowej mam tylko datę. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co należy zrobić?
Dodam tylko iż wydaje mi się iż takie wskazania powinno dać się jakoś wywołać gdyż po wciśnięciu BC mam listę 3 pozycji: BC1,BC2 i timer. I w tych miejscach wszystko ładnie się zapisuje.
Pozdrawiam
pikus_7
pikus_7
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2015, o 18:19
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Wyświetlacz - data w miejscu zasięgu.

Postprzez drahe » 20 kwi 2015, o 20:59

Masz ustawiony tylko index z BC.Do pełni szcześcia musisz jeszcze aktywowac komputer pokładowy w wariantach programu.
Ktoś to nie do końca zrobił :D
Podjedź na tech2 albo do kogoś kumatego z opkiem który obsługuje ten typ wyświetlacza.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wyświetlacz - data w miejscu zasięgu.

Postprzez pikus_7 » 21 kwi 2015, o 08:05

Dziękuję za szybką odpowiedź, postaram się znaleźć kogoś kumatego w tym temacie i dam znać czy udało się rozwiązać problem. Pozdr
pikus_7
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2015, o 18:19
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości

stat4u