Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

IDS+

Moderatorzy: piotii, miranda

IDS+

Postprzez 86piotrex » 27 lut 2015, o 18:58

mam pytanko czy ids+ to dobra funkcja w astrze czy nie?? czekam na ocene , i co ids+ daje???
Piotrex
86piotrex
Starszy kierowca
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 lut 2015, o 20:16
Lokalizacja: chrzanów
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: IDS+

Postprzez kaliope » 27 lut 2015, o 20:10

ludzie chwalą ids póki nie strzelą im zaworki na amorach, nie zgniją wiązki elektryczne które bardzo często gniją, albo w ogóle przychodzi wymienić amory. Komplet amorów uwaga 4 tys zł, w ASO prawie 6 tys zł. Dziękuje bardzo, z daleka od tego systemu. Ja kupując furę omijałem takie ogłoszenia bo znałem temat. A ludzie nie mają pojęcia i się cieszą, że kupują furke full wypas. W przypadki jakiekolwiek awarii, świeci się kontrolka od systemu i zawiecha przechodzi w tryb awaryjny.....a co to oznacza? Ano to, że jest wtedy twarda jak kamień i nie da się jeździć do usunięcia awarii, czytaj: wydania sporej kasy.
Avatar użytkownika
kaliope
Starszy klubowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 22:39
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: IDS+

Postprzez robsondg » 1 maja 2015, o 09:48

Kolego moze i racja ale ids-y spokojnie wytrzymaja 200 tys km ;) fajny system pozwala usztywnic autko :) , w razie awarii mozna je regenerowac i koszt za 4 amory ok 2 tys;) nie tak zle ;) ew wymienic je na nowe zwykle koszt za 4 ok 1500 zl. pozdro
robsondg
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 09:27
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości

stat4u