Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wiązki do szyb el tył

Moderatorzy: piotii, miranda

Wiązki do szyb el tył

Postprzez Zmorka » 14 cze 2014, o 09:14

Witam,
Byc moze powtarzam wątek ,ale nie znalazłam podobnego. Jakiś czas temu zakupiłam astre 2005 3h kombi 1.7cdti . z tyłu niestety nie mam szyb elektrycznych. Chciałabym się pobawić i zamontować :twisted: . Ale teraz nasuwa się pytanie . czy tam są pociągnięte wiązki do tego typu sprzętu?
Zmorka
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 09:08
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Wiązki do szyb el tył

Postprzez mateusz » 14 cze 2014, o 12:21

z tego co wiem to sa pociagniete. jak zobaczysz tam kostke to do kostki ida kable a z juz taka ilosc nie wychodzi. kiedys sie o to pytalem tez na forum ale wiadomo nie oplaca sie cenowo tego robic. w oplu mi powiedzieli ze elektronika( w tym przypadku) pod szyby el jest pociagnieta ale nie jest zamontowane. tak samo jest z innymi rzeczami jak alarm czy czujniki plynow.
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Elektryczne szyby tył

Postprzez Czarny82r » 6 maja 2015, o 08:40

Witam mam astra H, HB z 2005 Roku nie miałem szyb elektrychnych z tyłu wiec kupiłem sliniki z machanizmami podnoszenia, przełączniki na tył/przód, wiązki kabli dzwi tylnych
i teraz ma taki problem nie podświela przycisków z tyłu nie chodzi podnoszenie opuszczanie szyb z tyłu, oczywisie włożyłem bezpiecznik z tyłu w bagażniku do szyb tylnych, w kostce prowadzacej do silniczka mechanizmu szyby tyłu jest prad a w prrzełaczniku tyłu nic czy to jest wina tego ze nie zmieniłem instalacji w dzwiach kierowcy czy cos innego dodam ze kable w progach juz miałem
Czarny82r
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 08:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości

stat4u