Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wyposazenie Astry w port USB

Moderatorzy: piotii, miranda

Wyposazenie Astry w port USB

Postprzez Mac.K.O. » 12 sty 2014, o 16:10

Witam! Zastanawia mnie, jak najtanszym kosztem mozna wyposazyc auto (Astra H 1.6 twinport 2004) w gniazdo USB sluzace do odtwarzania muzyki z pendrive'a, majac obecnie radio fabryczne. Czy da sie jakos dodac sam port do radia, podlaczyc do gniazda zapalniczki, jeszcze moze jakos inaczej ? A moze najlepiej kupic nowe radio z portem USB/AUX z ramka o wielkosci starego fabrycznego ? (widzialem takie zestawy na Allegro) I co do tej ostatniej kwestii, interesuje mnie jak wtedy steruje sie komputerem pokladowym, w celu wyswietlenia np temperatury chlodziwa silnika/ przestawienia zegara itp, gdyz przyciski do jego obslugi znajduja sie na panelu wlasnie radia.
Jesli ktos sie orientuje jak najtanszym i najlatwiejszym sposobem doposazyc fure w USB i jak problematyczne sa w tym modelu takie modyfikacje, bede wdzieczny za pomoc.
pozdrawiam, Maciej
Mac.K.O.
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 15:56
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Wyposazenie Astry w port USB

Postprzez pielu » 25 mar 2014, o 14:22

czy rozwiązał ktoś ten problem?
pielu
Kierowca
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 11:40
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Wyposazenie Astry w port USB

Postprzez quakow » 25 mar 2014, o 16:58

Mac.K.O. napisał(a):Witam! Zastanawia mnie, jak najtanszym kosztem mozna wyposazyc auto (Astra H 1.6 twinport 2004) w gniazdo USB sluzace do odtwarzania muzyki z pendrive'a, majac obecnie radio fabryczne. Czy da sie jakos dodac sam port do radia, podlaczyc do gniazda zapalniczki, jeszcze moze jakos inaczej ? A moze najlepiej kupic nowe radio z portem USB/AUX z ramka o wielkosci starego fabrycznego ? (widzialem takie zestawy na Allegro) I co do tej ostatniej kwestii, interesuje mnie jak wtedy steruje sie komputerem pokladowym, w celu wyswietlenia np temperatury chlodziwa silnika/ przestawienia zegara itp, gdyz przyciski do jego obslugi znajduja sie na panelu wlasnie radia.
Jesli ktos sie orientuje jak najtanszym i najlatwiejszym sposobem doposazyc fure w USB i jak problematyczne sa w tym modelu takie modyfikacje, bede wdzieczny za pomoc.
pozdrawiam, Maciej


Do radia fabrycznego USB nie podepniesz jedynie niektóre radia maja AUX jeszeli chcesz mieć full-wypas to http://allegro.pl/zenec-ze-nc5011d-opel ... 20659.html
Avatar użytkownika
quakow
Kierowca
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 18:54
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u