Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

bi-ksenony z AFL

Moderatorzy: piotii, miranda

bi-ksenony z AFL

Postprzez port2000 » 26 gru 2013, o 20:44

witam,
od miesiąca jestem posiadaczem asterki 2009r. 1.6 i już mam problem :(
tak jak w temacie mam asterkę z bi-ksenonami skrętnymi z których byłem zadowolony przez niecały miesiąc, kilka dni temu miałem kolizję z sarną i super lampy stały się moim zmartwieniem :(
po kolizji uszkodzony jest zderzak, chłodnica, błotnik oraz zniszczoną mam doszczętnie jedną lampę oczywiście z modułem AFL który rozpadł się w drobny mak, a druga lampa jest popękana ale osprzęt można odzyskać, jak sprawdziłem ile kosztują dwie lampy plus moduł AFL to lekko się przeraziłem, 2 x 450zł. lampy plus moduł AFL 500zł. to minimalne koszty ( zawsze po złożeniu może coś nie działać ), tak sobie myślę jak obniżyć koszty naprawy i potrzebuję Waszej pomocy,
plan mam taki żeby kupić dwa bi-ksenony nieskrętne tzn. bez AFL i wyłączyć funkcję skrętu w kompie mojej asterki, czy ktoś z Was orientuję się czy to wszystko będzie działało tzn. czy poziomowanie będzie działało? oczywiście spryski też będą założone.
z góry dziękuję za ewentualne rady.
port2000
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2013, o 20:22

Re: bi-ksenony z AFL

Postprzez siudym911 » 10 sty 2014, o 23:42

Moim zdaniem najlepiej byś zrobił kupując lampy skrętne z AFL i wyłączyć ten system na jakiś czas do póki nie trafią Ci się tanio moduły ;) a tak jak chcesz zrobić jak najbardziej będzie działało po odpowiednich modyfikacjach w komp.
Avatar użytkownika
siudym911
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 08:09
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: bi-ksenony z AFL

Postprzez bikeman1 » 4 maja 2014, o 17:55

Przecież nie ma chyba możliwości ominięcia AFL? ??

Obczytalem się trochę o tym bo mam z tym problem...lewa soczewka dostała zeza i gaśnie po paru sekundach. Na kompie wyskakuje błąd brak komunikacji z modułem AFL.
Moduł kupilem nowy, przetwornice tez i dalej to samo...chwilowo odpuscilem temat, ale niedługo wracam do walki z ta lampa...
bikeman1
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 18:45
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: bi-ksenony z AFL

Postprzez dars123 » 23 mar 2016, o 14:13

Czy wyjaśniło się coś w tek kwestii, mam podobny problem z "zezem" soczewki i wyłączaniem ksenona... Prosze o pomoc!
dars123
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 14:10


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron
stat4u