Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Lampy przednie jak ściągnąć klosz

Moderatorzy: piotii, miranda

Lampy przednie jak ściągnąć klosz

Postprzez Damian_PL » 3 mar 2016, o 15:33

Witam

Chciałbym wkleić sobie do środka lamp węże ledowe dzięki czemu można uzyskać fajny efekt świateł DRL. Niestety nie wiem czy lampa jest na zatrzaski czy, też jest klejona na silikon. Z tego co zauważyłem, gdy podniosłem maskę to jest jeden zatrzask ale reszta wydaję się być na silikon. I teraz moje pytanie czy ktoś kiedyś demontował klosze od lamp przednich a potem montował je spowrotem ?? Proszę o odpowiedź :D
Damian_PL
Klubowicz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 08:54
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Lampy przednie jak ściągnąć klosz

Postprzez umek19 » 15 mar 2016, o 04:01

poszukaj jest kolega na forum co wstawiał sobie soczewki albo miał wstawiac, klosz możesz rozkleić w piekarniku, mikrofalówce , suszarka, opalarka. Znajac zycie te ledy długo nie działają wiec szybko bedziesz je wymieniał, a żeby zdjać lampe musisz zdjać zderzak. Tak ogólnie to astry nie lubia led i czekam jak napiszesz że światła ci nie działaja ale trzymam kciuki i życze powodzenia
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

stat4u