Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Nie gaśnie żarówka oświetlenia wnętrza

Moderatorzy: piotii, miranda

Nie gaśnie żarówka oświetlenia wnętrza

Postprzez krzysiek12349 » 1 sie 2015, o 20:39

Witam, postanowiłem zrobić sobie podświetlenie LED na nogi. Chciałem aby świecilo tylko w momencie otwarcia drzwi, wiec napięcie wziąłem z lampki oświetlenia kabiny. Niestety jedna blaszka trzymająca żarówkę tzw rurkę pękła tzn jakiś plastikowy uchwyt, blaszkę niby dałem na miejsce tak jak było. Zrobiło się zwarcie, zrobiłem reset akumulatora i wszystko wydawało się ok. Jednak pierwsze wrażenie ze jest coś nie tak to to że po otwarciu drzwi paliły się wszystkie trzy żarówki a tym razem paliła tylko środkowa no i okazało się że świeci się cały czas. Ktoś coś może pomóc? Na razie po prostu wyciągnąłem żarówkę.
krzysiek12349
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 11:58
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ

Re: Nie gaśnie żarówka oświetlenia wnętrza

Postprzez szmic » 1 sie 2015, o 22:17

sprawdź dokładnie czy ta urwana blaszka łączyła kolejne żarówki lampki,
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Nie gaśnie żarówka oświetlenia wnętrza

Postprzez krzysiek12349 » 2 sie 2015, o 07:01

Boczne żarówki to najmniejszy problem, głównie mi chodzi o to dlaczego ona w ogóle nie gaśnie. Nie wiem czy ta blaszka nie narobiła jakiegoś zamieszania. Kto wie czy nie będę musiał całej lampy wymienić
krzysiek12349
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 11:58
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

stat4u