Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

elektronika padla, a silnik dziala poprawnie...

Moderatorzy: piotii, miranda

elektronika padla, a silnik dziala poprawnie...

Postprzez k.redberry » 13 lip 2015, o 01:21

... ale tylko jeśli jest odpalony od innego auta. Jeździłam swoja astra całkiem normalnie. Nic nie wskazywało na jakieś problemy. Nie palily się żadne kontrolki. Wieczorem odpalilam auto i już od razu włączyła się kontrolka od abs, zgasiłam auto i już nie odpaliło, dopiero na popych. Wszystko w aucie działa jeśli jest podłączony kabelkami do innego auta, w momencie kiedy odpinam kabelki robi się ciemno. Gaśnie nawet podświetlenie predkościomierza. Jestem tylko dziewczyną, na dodatek na obczyźnie i nie mam pojęcia co to jest, a nie chcę być znów wykolegowana przez mechanika.
k.redberry
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 00:53
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH

Re: elektronika padla, a silnik dziala poprawnie...

Postprzez MISIEK13111981 » 13 lip 2015, o 04:14

Akumulator do wymiany ! A najlepiej jak ktoś pożyczy ci akumulator, włóż go do swojego autka i zobacz czy odpali?
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: elektronika padla, a silnik dziala poprawnie...

Postprzez elmer » 13 lip 2015, o 14:06

raczej alternator ale może przy Akumulator też już bedzie dojechany :) diesel ma to do siebie że jak już go uruchomiłaś to będzie chodził. Tak naprawdę nie tylko ABS ci się świeci ale pewnie niema też wskazań licznika i wspomagania kierownicy . Nie mniej jak masz silne ręce to jakoś do warsztatu (5- 10 km ) dojedziesz o własnych siłach.
elmer
Klubowicz
 
Posty: 87
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 14:01
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

stat4u