Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Pomocy--- :( moja astra ma problem

Moderatorzy: piotii, miranda

Pomocy--- :( moja astra ma problem

Postprzez dorotkussssssss » 25 maja 2015, o 20:00

Od jakiegoś miesiącu borykam się z problemem. Proszę dobrą duszyczkę o pomoc. Pewnego razu po przejechaniu 150km silnik po zgaszeniu zaczął wariować stanął na światłach i spalanie wzrosło do 45 litrów zaczęło warczeć jak szalone i trząść się strasznie. Podjechałam do mechanika była diagnoza że cewka zapłonowa. Została wymieniona wszystko ustało. Po dwóch tygodniach samochód podczas jazdy jak dostawał gazu do przyśpieszenia zaczął szarpać jak by nie dostawał gazu. Po pewnym czasie coraz to bardziej, samochód turkotał jak ciągnik aż do tego stopnia że zapalała się kontrolka silnika. Najdziwniejsze robiło się to tylko jak był ciepły. Wyłączałam silnik i wracało wszystko do normy do momentu dodania gazu. U elektryka na komputerze pokazywało ze ciągle coś z cewką. kupiłam druga i dalej to samo. zostały wymienione świece i dalej bez rezultatu :( proszę pomocy :( jestem tylko kobietą, auto stoi juz od 4 dni :(
dorotkussssssss
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 19:44
Silnik: 1.4 Z14XEP

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 37 gości

stat4u