Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Funkcja "follow me home"

Moderatorzy: piotii, miranda

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez szmic » 27 mar 2015, o 20:37

coś nie tak, sprawdzałem taką funkcję na AH i Merivie z 2004r i działa
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez Campino » 28 mar 2015, o 10:53

U mnie działa, ale tylko jeden raz. Jak mrugnę długimi i zamknę drzwi jest ok, ale jak wracam to funkcja już nie działa. Jak zrobić, aby działało cały czas, aż do ponownego, ręcznego włączenia świateł długich.
Pozdro
Campino
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 10:17
Lokalizacja: Płock
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez MISIEK13111981 » 28 mar 2015, o 12:10

Po to chyba jest ten moduł za 200 stówy.
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez mateusz » 28 mar 2015, o 14:48

Campino, jak ma funkcja dzialac ja kwracsz skoro swieci tylko 30 sek (bodajze) i jak sama nazwa wskazuje odprowadz mnie do domu :P a nie swieci to ciagle. no a dzieki modulowi za 200 zl mozesz ustawic ze przy KAZDYM zamykaniu i otwieraniu auta bedzie ci swiecic swiatelko ktore sobie ustawisz :). np mijania+ kierunki, drogowe+ mijania, itp.

powtarzam, astra (moze i nie kazda:P) ma follow me home i nalezy za kazdym razem podczas wychodzenia z samochodu uruchmiac te funkcje.
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez tuszok » 28 mar 2015, o 19:33

mateusz napisał(a):powtarzam, astra (moze i nie kazda:P) ma follow me home i nalezy za kazdym razem podczas wychodzenia z samochodu uruchmiac te funkcje.


No właśnie może nie każda :) a wątek założyłem po to, żeby mieć 100% pewności :D

Na forum jest zarejestrowanych ponad 2700 użytkowników i liczyłem na to, że chociaż z 50 osób zechce sprawdzić i napisać to bym miał jakiś przybliżony obraz. Ale jak widać tylko kilka osób odpowiedziało na wątek a cała reszta potrafi tylko napisać jak ma jakiś problem i potrzebuje pomocy :(
Może też powinienem przestać pomagać :evil:
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Funkcja "follow me home"

Postprzez mateusz » 29 mar 2015, o 15:59

Tuszok no jest wiele wersji wyposazenia zaleznych rowniez od modelu produkcji i szczerze powiedziawszy te 1000% pewnosci moglby Ci serwis powiedziec, ktory powinien wiedziec co jest montowane w samochodach. tzn, czy autka z TID'em maja lub nie maja tej opcji lub z REC'em. a moze od tego zalezny jest UEC i jakie wersje obsluguja te funkcje. bo ja szukalem REC'a zeby podmienic na taki co ma alarm i uwierz mi, ilosci REC'ow i UEC'ow jest ok 10 szt. kazdy ma swoj kod. jeden to ma drugi tego nie ma. dla mnie osobiscie to jest glupota produkowac tyle rodzaji skrzynek bezpiecznikowych. 2-3 szt REC'a lub UEC'a by wystarczyly. wtedy jest tez mniej komplikacji przy wymianie lub programowaniu. dlatego ja sadze ze serwis powinien pomoc :P niestety serwis w Opolu jest dosc skapy w udzielaniu info, natomiast Czestochowa Ci powie wszystko :P
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Poprzednia strona

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

stat4u