Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Klimatyzacja nie działa

Moderator: piotii

Klimatyzacja nie działa

Postprzez patryk1120 » 20 maja 2018, o 13:02

Witam jestem posiadaczem astry h GTC 74 kw z 2006 roku.
Po sezonie zimowym w którym nie używałem klimatyzacji pojechałem sprawdzić szczelność i z miejsca.nabic ja na nowo .
Po całej operacji za którą troszkę zapłaciłem jechałem na drugi dzień do Holandii bylo ponad 25 stopni na dworze , i wtedy
Po odpaleniu klimatyzacji zostałem zaskoczony na początku wszystko było tak jak być powinno czyli sprężarka ruszyła spalanie delikatnie wzrosło obrotny lekko podskoczyły , a później to już tylko czekałem i czekałem i nic .... Klimatyzacja nie zaskakuje . Nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko działa i gdzie może leżeć problem , posiadam op coma ale żeby sprawdzić poszczególne parametry musiał bym dostać instrukcje ;/ Dziękuję za każdą odpowiedź.wszystko będę na bieżąco sprawdzał.
patryk1120
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2018, o 11:20
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: Klimatyzacja nie działa

Postprzez patryk1120 » 20 maja 2018, o 18:08

Problem moim zdaniem leży w wentylatorze po włączeniu klimatyzacji ten oto wiatrak wogole nie rusza , a wydaje mi się że powinien odrazu wystartować moze jestem w błędzie ?

Obrazek
Bezpieczniki 5 i 6 zaznaczone wyglądają jak nowe nie widać śladu przepalenia . Nie wiem gdzie teraz mam szukać przyczyny

Obrazek
patryk1120
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2018, o 11:20
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u