Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Klimatyzacja?

Moderator: piotii

Klimatyzacja?

Postprzez maci » 6 maja 2016, o 13:54

Cześć,
Dzisiaj próbując odpalić klimatyzację, samochód wpadł w dziwne wibracje.
Zatrzymałem się otworzyłem maskę i zauważyłem, że całą chłodnica się trzesie. Jak wyłączam to jest ok. (inna kwestia, że chłodnica nie chodziła, jak wyłączyłem klime).

Co to może być?

Dzięki za odpowiedź.

PS. Mam cały uwalony silnik od błota, bo robią u mnie drogię i po deszczu nie dało się niemal przejechać, a osłony silnika nie mam.
maci
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 cze 2014, o 17:08

Re: Klimatyzacja?

Postprzez umek19 » 14 maja 2016, o 01:17

zacznij od początku, zrozumiełem , że jest remont drogi , masz klimatyzacje w aucie i coś stukało, jak miała chodzić chłodnica?
Sprawa jest prosta bo jak włączysz klimatyzacje to spadja obroty silnika i wzrasta obciażenie, poskręcaj pod maska wszystko do kupy , umyj , zrób pożadek wtedy nic nie bedzie stukać.
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Klimatyzacja?

Postprzez Vecelritos » 3 cze 2016, o 07:27

No to musisz pewnie wyczyścić klimę mi tak zazwyczaj charczy jak coś w niej siedzi. Ale możesz podskoczyć do mechanika
Ostatnio edytowano 13 cze 2016, o 09:01 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto niedozwolony link.
Vecelritos
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2016, o 07:25


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

stat4u