Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Brak ogrzewania

Moderator: piotii

Brak ogrzewania

Postprzez Sciema0548 » 20 kwi 2016, o 20:55

Witam wszystkich jestem nowym uczestnikiem na waszym forum Astra H,a potrzebuję bardzo pomocy od kilku dni mam problem z ogrzewaniem w mojej astrze dmuch mi tylko zimne powietrze .To co zauważyłem to opadły mi klapy mieszalnika powietrza ?Jest wyposażona w klimatronik ,silniczek od regulacji temperatury działa .co może być przyczyną.Troszkę poszperałem w necie i udało mi się ustalić ,że to jest chyba modul hvac ale tak dokładnie nie wiem gdzie to się znajduję i jak wygląda proszę o pomoc wszystkich .
Sciema0548
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 20:40
Silnik: 2.0T Z20LEL

Re: Brak ogrzewania

Postprzez umek19 » 25 kwi 2016, o 20:57

silniczek od klapek temperatury działa a klapki nie? czy klapki i silniczek od temp. działają? od kierunku nawiewu nie działają? proszę wiecej informacji, w kompie -opcomie można testowac klapki i je kalibrować
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Brak ogrzewania

Postprzez Sciema0548 » 25 kwi 2016, o 21:54

dziękuje za odpowiedz dotarłem do setna usterki pękła mi ośka od klap mieszalnika i czeka mnie wymiana całości .
Sciema0548
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 20:40
Silnik: 2.0T Z20LEL


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron
stat4u