Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Nie działająca klimatyzacja

Moderator: piotii

Nie działająca klimatyzacja

Postprzez Dave1122 » 7 maja 2023, o 21:32

Siemanko. Ostatnio miałem problem z pękniętym zbiornikiem na płyn chłodniczy płyn wywaliło. Klima jeszcze wczoraj działała zaraz po wywaleniu płynu ale dzisiaj jak wymieniłem zbiornik zalałem płynem od nowa to mam problem bo klima się nie załącza w żaden sposob z tego co patrzyłem bezpieczniki wszystkie działają wie ktoś co zrobić lub co się mogło zepsuć? Dodam ze wcześniej klima dobrze działała i nie miałem żadnych problemów
Astra 1.6 z lpg
Dave1122
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2021, o 15:36
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Nie działająca klimatyzacja

Postprzez raczek » 12 cze 2023, o 07:48

Trochę nieczytelnie opisałeś problem i w sumie nie wiadomo na czym polega usterka. Ale z klimą może być dosłownie wszystko, nawet jakaś mikroskopijna nieszczelność przez którą chłodzenie się w ogóle nie odpali. Polecam podjechać do zaufanego mechanika, niech sprawdzi dokładnie. W razie czego części do klimy można zamówić bez wychodzenia z domu, w sklepie internetowym jak iparts i potem sobie na spokojnie wymienić - albo zlecić znajomemu majstrowi.
raczek
Klubowicz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 08:14
Silnik: 2.0T Z20LER


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u