Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra H wentylatory od chłodnicy

Moderator: piotii

Astra H wentylatory od chłodnicy

Postprzez darekb101 » 17 sty 2015, o 21:17

Mam astrę 1.7DTH CDTI i dzisiaj montowałem zregenerowaną turbinę, akumulator był odłączany całkowicie wtyczka od EGR była wypięta. Płyn chłodzący musiałem zalać ponownie gdyż jak chciałem się dostać do turbiny to nie było innego wyjścia. I dzisiaj wszystko poskładałem zalałem układ płynem , podłączyłem wtyczkę i akumulator i mam problem po odpaleniu obroty silnika nie są równe i wentylatory od chłodnicy działają na 100% ,silnik pracował z 15min przejechałem nawet się i wentylatory nie zwalniają czym to jest spowodowane ?. W opcomie mam błąd krytyczny (obieg prądowy temperatury płynu chłodzącego-za mocne wejśćie). Wszystko przed naprawą było dobrze.
darekb101
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 13:59
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Astra H wentylatory od chłodnicy

Postprzez szmic » 18 sty 2015, o 14:05

ładny bigos narobiłeś, wszystko prawidłowo pospinane z wentylatorami , wtyczki itd., układ odpowietrzony
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Astra H wentylatory od chłodnicy

Postprzez darekb101 » 18 sty 2015, o 14:51

Wszystko naprawione, przyczyną była ułamana wtyczka czujnika temperatury cieczy chłodzącej, która jest po prawej stronie głowicy przy akumulatorze
darekb101
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2014, o 13:59
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

stat4u