Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Wyświetlacz nie pokazuje temperatury i kierunku nadmuchu

Moderator: piotii

Wyświetlacz nie pokazuje temperatury i kierunku nadmuchu

Postprzez Pawel141 » 1 paź 2022, o 18:33

Co może być przyczyną braku wyświetlania danych o kierunku i sile nadmuchu oraz temperaturze. Jak kręcę pokrętłami pod radiem to czuć jak się zmienia kierunek nadmuchu. Regulator od siły i temperatury nadmuchu też działa. Wcześniej na wyświetlaczu CID na dole się mi te informacje pokazywały. Silnik 1,7 CDTI, Typ radia Cd30.
Problem się pojawił gdy Op-comem zmieniłem typ wyświetlacza na 2liniowy. Po powrocie do poprzednich ustawienniestety pojawił się ten problem. Prawdopodobnie wyprogramowałem klimatronik z modułu wyświetlacza.
Czy da się to jakoś naprawić Op-comem. Czy tylko tech2 pozostaje
Pawel141
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2022, o 18:25
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Wyświetlacz nie pokazuje temperatury i kierunku nadmuchu

Postprzez topiq » 9 paź 2022, o 17:05

U mnie pomogło na chwilę odpięcie panelu klimy i podłączenie ponownie. Ikony wróciły. Ryżowy opcom więcej robi bałaganu przy ustawieniach CID. Radio ciut za słabe na ten wyświetlacz. CID pewnie z polifta a klima przedlift? Mi w obsłudze klimatronika znikł polski i mam angielski. Ponoć pomogłaby zmiana panelu na polift, ale mi to nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u