Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

nie odpala 1.6xep

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

nie odpala 1.6xep

Postprzez Liiseq » 4 paź 2014, o 23:55

witam wszystkich forumowiczów przedstawie wam problem z moja astra 1.6 xep 77KW wiec problem polega na tym ze nie chce odpalic przyjechałem z zakupów wsiadam chce odpalic odpalił na chwile i zgasł i tak przez jakies 10 minut mysłałem ze nie ma paliwa dolałem 4 litry i dalej nic łapał na chwile po 10 minutach prób odpalenia jak przekrecałem kluczyk z pozyci zapłónu na start nie było zadnej reakcij dopiero jak wysiadłem z auta zamknołem centralnym i otworzyłem była reakcja taka ze pompka poliwa załanczała sie na 2 moze 3 sekundy jak przy normalnym stacie i po przkrecenu kluczyka na start krecił rozrusznikiem przez dwie sekundy moze trzy i rozłanczało nie było zadnej reakcij ze strony rozrusznika wezwałem swojego mechanika przyjechał z komputerem na poczatku nie mógł zczytac błedów dopiero po zamknioeciu samochódu z centalnego i otwarciu włozeniu kluczka w stacyjke pompka zadziałala przez 2 moze 3 sekundy pokazało mu ze jast problem z ecm engine control module co to powiedział ze musze jechac na szrot po ecm imobilajzer wraz z kluczykiem wymieni i bedzie dobrze powiedział zebym kupił wszystko z jednego samochodu jak nie bede musiał wszystko programowac a to kosztuje prosze o jakie wyjasniena
Liiseq
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 23:36
Silnik: 1.6 Z16XEP

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

stat4u