Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Drżący wtrysk i wykrycie partactwa byłego mechanika!!!

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

Drżący wtrysk i wykrycie partactwa byłego mechanika!!!

Postprzez maniek_1990 » 29 kwi 2014, o 21:27

Witam. Opowiem krótka historie z moją astra H 1.7 cdti. W tamtym roku miałem robioną UPG + regenracja głowicy w innym warsztacie specjalizującym się w głowicach. Kilka dni temu oddałem do innego mechanika z powodu jednego wtrysku który minimalnie się ruszał oraz metalicznych dźwięków wydawanych po nagrzanym silniku. Zobaczcie zdjęcia co się stało z wałkiem rozrządu ( przepraszam za jakość ale jakoś tel nie mam za dobry ). Teraz pytanie czemu on się tak zatarł ?? Kogo jest to wina mechanika który składał całość czy warsztatu który robił głowice?? wymieniany były uszczelki pod wszystkie wtryski na nowe ( te miedziane). Drugie pytanie mechanik chce dać podwójnie uszczelkę pod jeden wtrysk żeby wtrysk wyżej siedział i ta obejma co jest na jednym ze zdjęć na której wtrysk jest mocowany nie obcierała się z wałkiem (wtedy podobno nie będę musiał kupować wałka). Co o tym sądzicie ? Trzecie pytanie ma ktoś namiary gdzie kupie taniej uszczelki pod wtrysk bo w aso ostatnio płaciłem 16zł sztuka bo nigdzie w sklepach nie mieli!??
chodzi mi o te uszczelki

http://www.autodieselparts.com.pl/722,p ... -cdti.html
Załączniki
Zdjęcie0035.jpg
Zdjęcie0035.jpg (23.43 KiB) Przeglądane 3821 razy
Zdjęcie0034.jpg
Zdjęcie0034.jpg (24.33 KiB) Przeglądane 3821 razy
Zdjęcie0033.jpg
Zdjęcie0033.jpg (24.54 KiB) Przeglądane 3821 razy
maniek_1990
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:18
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u