Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

zapala się kontrolka "sam. z kluczykiem"

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

zapala się kontrolka "sam. z kluczykiem"

Postprzez rob-bud » 24 sty 2014, o 10:04

Witam

Mam problem z astrą 1.7 cdti z17dtl 2005r. od kilku dni zapala mi się kontrolka "samochód z kluczykiem" ciężko stwierdzić w których momentach się zapala bo tak na prawdę zapala się i gaśnie tak jak jej się chce, jedyne co zauważyłem nie zapala się na zimnym silniku wiem tylko tyle że należy jechać podłączyć się pod kompa i zczytać błędy, problem tkwi w tym że zrobiłem to dwukrotnie, pierwszy raz pojechałem na diagnoze zaraz po tym jak kontrolka zaświeciła się po raz pierwszy, wtedy mechanik stwierdził że błedów brak, powiedziła "być może się za krótko paliła i komputer nie zapisał błędów". OK jeździłem tak przez 3dni dziennie około 100km kontrolka ciągle się zapalała i gasła, pojechałem więc znów pod komputer, mechanik był zaskoczony bo znowu błedów brak.
Nie wiem czy to może mieć jakiś związek z tym ale jakieś 500km temu miałem regenerowanę turbinę może coś z tym TURBO jest nie tak? nie mam pojęcia...
czy miał ktoś taką sytuację? proszę o pomoc z góry wielkie dzięki
rob-bud
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 21:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

stat4u