Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Odchodzący lakier

Moderator: piotii

Odchodzący lakier

Postprzez tuszok » 16 sty 2015, o 19:00

Nurtuje mnie pytanie czy moje felgi były malowane. Otóż w kilku miejscach felgi są odbite i wygląda tak jakby pod spodem był inny lakier, tylko nie wiem czy Opel stosował taki kolor do felg czy jest to może podkład taki. Kolor jest grafitowy wpadający w zielony i ma połysk. Myslę, że felgi były malowane ponieważ wierzchnia warstwa (srebrna) dość łatwo schodzi. co o tym sądzicie?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Odchodzący lakier

Postprzez wojtak » 16 sty 2015, o 20:45

A czy Twoja felga to nie przypadkiem Rial Milano z deklem opla? Milano wychodziły tylko grafitowe i są bardzo podobne do Twoich https://www.google.pl/search?q=rial+mil ... 66&bih=643
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: Odchodzący lakier

Postprzez tuszok » 19 sty 2015, o 15:37

Zgadza się, nawet numer na feldze jest taki sam. I teraz pytanie czy Rial robił felgi dla Opla bo nie jednego już na takich widziałem i dlaczego moje wyglądają jakby były malowane?
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Odchodzący lakier

Postprzez wojtak » 26 sty 2015, o 11:39

Widocznie są malowane i nie ma co drążyć. Nie znam się na tym, ale widocznie ktoś kto to robił też się nie znał i spartolił robote. Ja widziałem kilka opli na takich (albo podobnych) ale czy opel takie zakładał to nie wiem, raczej nie wydaje mi się. Nie przejmuj się, wyczyść porządnie i psiknij czymś podobnym to nie będzie się rzucało w oczy, no chyba że chcesz inwestować.
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Opony, felgi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u