Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra H 1.9 dt pomoc odkręcona łapa poduszki tylnej.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Astra H 1.9 dt pomoc odkręcona łapa poduszki tylnej.

Postprzez gandi22 » 19 gru 2019, o 22:31

Na początku chciałbym się przywitać. Zwracam się do grona z prośbą. Zakupiłem Asterkę 2005 rok 1.9 z19dt . Ku mojemu zdziwieniu po wjechaniu na kanał ukazała mi się tylna łapa poduszki która jest odkręcona od skrzyni. Problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć rysunku jak ona jest tam przykręcona do skrzyni czy cośtam jeszcze było czy nie. Kolejna sprawa że gdy przykręcam ją do skrzyni to przy ruszaniu jest dźwięk jakby koła buksowały lun szedł jakiś opór. Auto jedzie i jest wszystko ok ale przy mocniejszym ruszaniu jest ten dźwięk. Czy możliwe że tylna poducha jest wywalona i ktoś po prostu odkręcił łapę? Prośba jest taka że jeśli ktoś z Was ma taki silnik i kanał czy mógłby podesłać zdjęcie gdzie i jak jest przymocowana ta łapa?
gandi22
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 22:23
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Astra H 1.9 dt pomoc odkręcona łapa poduszki tylnej.

Postprzez gandi22 » 26 gru 2019, o 11:17

126 osób przeczytało mój post czy jest ktoś kto dał by radę pstryknąć takową fotkę?
gandi22
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 22:23
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u