Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Z17DTH - problem po wyczyszczeniu EGR

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Z17DTH - problem po wyczyszczeniu EGR

Postprzez Pawliko » 9 maja 2012, o 14:33

Witam. Dzisiaj w mojej Z17DTH u mechanika czyściliśmy EGRa i te rury, były strasznie zapchane. Wyczyściliśmy na błysk, złożyliśmy wszystko jak trzeba i auto na początku nie chciało się w ogóle wkręcać na obroty. Teraz się trochę rozjeździło ale i tak mam wrażenie że jedzie gorzej niż było. Patrzyłem na kompie jak dmucha turbina przed tym czyszczeniem to było bardzo słabo, zasugerowano mi wtedy czyszczenie EGRa.
Co robić? Co jest nie tak? Powinno być lepiej, a nie gorzej... nie?
Pawliko
Kierowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin / Gryfice
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Z17DTH - problem po wyczyszczeniu EGR

Postprzez rebeka » 17 sie 2012, o 15:35

Witam! Mam pytanie? I jak teraz chodzi Ci auto? Bo chce u siebie w takim samym silniku wyczyscic EGR,bo tak mi wyszło na kompie i mechanik(diagnostyk) stwierdził! Jest juz lepiej?
rebeka
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 11:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Z17DTH - problem po wyczyszczeniu EGR

Postprzez aiki » 29 sie 2012, o 08:41

tez mam ten silnik. U mnie mechanik czyscil tylko rure która idzie do tego czujnika - o ile dobrze mysle - i autko zyskalo na mocy. Nie czyscilismy jednak calosci ukladu. Jestem równiez ciekaw jak teraz autko sie zachowuje. Czy sie unormowalo czy jest lepiej?
aiki
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 08:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u