Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Opel Astra H 1.9 CDTI pytanie

Opel Astra H 1.9 CDTI pytanie

Postprzez mbr4 » 12 sie 2013, o 23:45

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum.

Rozważam zakup tej Astry: http://otomoto.pl/opel-astra-1-9-cdti-120-km-panorama-dac-C30109494.html
Kilka pytań:
1. Przebieg 75tys.km wygląda mi niezbyt rzeczywiście, czy jest realne aby Astra z 2007 diesel sprowadzana z Niemiec miała taki przebieg?
2. Taki panoramiczny dach bardzo mi się podoba, tylko czy wygodnie się go użytkuje, tzn. czy nie grzeje słońce przez niego, czy da się go zasunąć?
3. Czy czarne ramki drzwi oznaczają że jest to jakaś starsza wersja?
4. Czy na zdjęciach samochodu widać coś co użytkownikowi Astry H wygląda na podejrzane?
mbr4
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 23:21

Re: Opel Astra H 1.9 CDTI pytanie

Postprzez Tom Hagen » 13 sie 2013, o 09:29

Jak na "bociana", to faktycznie jakoś tak dziwnie mało ma najechane. Trzeba by się dokładnie przyjrzeć dokumentacji, do kiedy była prowadzona i czy nie jest przypadkiem podrobiona, bo i takie przypadki się zdarzają.
Nie miałem okazji widzieć takiego dachu na żywo ale wydaje mi się, że powinna być tam roleta, która pozwala na całkowite zasłonięcie. Jak będziesz miał odsłonięty to pewnie będzie lekko odczuwał promieni słoneczne. Ale od czego jest klima :?: ;) .
Nie wszystkie Astry miały chromowane listwy w ramkach drzwi. Zależało to od wersji wyposażenia.
Tak na pierwszy rzut oka widać, że auto jest dopieszczone i wypucowane pod sprzedaż co nie znaczy, że nie warto się nim zainteresować. Na 100% została wymieniona CU. Pewnie był założony jakiś wyższy model, który poszedł do sprzedania. Założone jest CD30 i nawet nie postarali się żeby było w tym samym kolorze co reszta kokpitu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tom Hagen
Klubowicz
 
Posty: 189
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 19:19
Lokalizacja: ZGY!
Silnik: 2.0T Z20LEL


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron
stat4u