Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Postprzez nowylodz » 20 cze 2013, o 12:16

Witam. :D

Jestem zainteresowany Oplem Astrom 3 w Dieselu w silnikiem 1,7 CDTI ECOTEC 100KM lub 1,9 CDTI ECOTEC 120 KM.Jakie są zawsze opinie i porady? Warto ? Nie warto?
Jakie są najczęstsze usterki i wady tego modelu ?
Na co zwrócić uwagę przy kupnie ? I jak w ogolę oceniacie to autko..
nowylodz
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 12:13

Re: Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Postprzez mateusz » 20 cze 2013, o 18:48

podpinam sie. chce kupic wersje 1.9 120/150 km po lifcie. oplaca sie?
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Postprzez maks.kolar » 27 cze 2013, o 09:06

Witam! Ja także zwracam się do drogich forumowiczów w sprawie opinii na temat Astry 3. Czy warto 3 a może lepiej już rozważyć zakup najnowszego modelu. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem Hyundaia i30 . Znalazłem na tej stronie http://www.moj-i30.pl bardzo ciekawą ofertę tego modelu. Stylistycznie bardzo mi się podoba, ale wiadomo koreańska produkcja. Może ktoś miał podobny dylemat zastanawiał się nad niemiecką precyzją opla ale rozważał także koreańską niewiadomą. Jeśli chodzi o silniki to raczej diesel ale silników benzynowych też nie odrzucam. Dodam że obecnie jeżdżę Oplem Corsą D 1,3 CTDI. ;)
maks.kolar
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 14:16
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Postprzez mateusz » 27 cze 2013, o 11:34

Witaj @maks.kolar. wydaje mi sie ze na forum pisalo o tym ze silniki 1.3 cdti nie sa wytrwale. wiec na przyszlosc (jezeli bys kupil astre 3) odradzam silnik 1.3 cdti. czytalem duzo i wszedzie ze najlepsze jednostki sa 1.7 isuzu a 1.9 tez sa dobre. jedyne awarie to te co wyczytalem tu na forum.

http://astra-3.pl/faults.php

czytalem gdzies o silnikach 1.9cdti ale nie znalazlem negatywnych opinii. najnowsze astry maja 2.0. nie czytalem jakie to sa jednostki pod wzgledem wytrzymalosci. osobiscie polecam stronke

http://www.autocentrum.pl/

tam znalazlem duzo opini od uzytkownikow tych samochodow. nie sugerowac sie tabloidami ze opel wypuscil zajefajne auto i bd to hit najblizszych 5 lat. oni pisza tylko o nowinkach technicznych i o osiagach auta. prawde ci powie tylko uzytkownik pojazdu. mam nadzieje ze pomoglem. pozdrawiam i zycze powodzenia w zakupie samochodu ;)
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Czy warto kupić Astre 3? Za i przeciw

Postprzez maks.kolar » 27 cze 2013, o 11:44

Dzięki za link dzisiaj wieczorem usiądę i zagłębię się troszkę w temat.
maks.kolar
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 14:16
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron
stat4u