Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Opel Astra H 1.4, 90KM z ko艅c贸wki 2010

Opel Astra H 1.4, 90KM z ko艅c贸wki 2010

Postprzez Max00pl » 14 lip 2018, o 21:16

Witam!

Mam na oku pewn膮 Astr臋, kt贸r膮 b臋d臋 ogl膮da艂 w przysz艂ym tygodniu, ale pomy艣la艂em, 偶e mo偶e kto艣 z Was b臋dzie mia艂 co do niej jakie艣 spostrze偶enia, albo zwr贸ci mi uwag臋 jakim mankamentom si臋 ewentualnie przyjrze膰.

Samoch贸d jest z ko艅c贸wki 2010 roku, wyprodukowany i zakupiony w Polsce, na liczniku oficjalnie nieco ponad 100 tys. km. Silnik to 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW. Je艣li chodzi o wyposa偶enie, to jest do艣膰 skromnie, ale wi臋cej mi nie potrzeba, a wychodz臋 z za艂o偶enia, 偶e skoro nie potrzebuj臋, to przynajmniej mam mniej rzeczy, kt贸re mog膮 si臋 zepsu膰. ;D Na pok艂adzie znajduje si臋 klimatyzacja (zak艂adam, 偶e manualna), elektryczne szyby i centralny zamek. ;D
W艂a艣ciciel w 2011 roku zamontowa艂 gaz, co mnie cieszy.

W og艂oszeniu w艂a艣ciciel nie skar偶y艂 si臋 na 偶adne wi臋ksze usterki, wykonano kilka drobnych napraw. Napisane jest, 偶e auto nie by艂o bite i og贸lnie stan ma by膰 bardzo dobry.

I teraz cena - ok. 24 tysi臋cy wliczaj膮c wszystkie op艂aty. Czy to du偶o za du偶o, w sam raz? Mocno si臋 targowa膰 z w艂a艣cicielem? O co powinienem zapyta膰? Wybaczcie m贸j brak wiedzy, je偶eli jest to nie na miejscu, to prosz臋 o usuni臋cie tematu, jednak pomy艣la艂em, 偶e spr贸buj臋 zasi臋gn膮膰 bezpo艣rednio opinii u os贸b, kt贸re mog膮 wiedzie膰 wi臋cej na temat tego samochodu, bo sam osobi艣cie na samochodach znam si臋 bardzo ma艂o. :|

Pozdrawiam!
Max00pl
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Do艂膮czy艂(a): 14 lip 2018, o 21:02

Powr贸t do Kupujemy samoch贸d - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 8 go艣ci

cron
stat4u