Strona 1 z 1

Opel Astra H 2004 kilka pytań

PostNapisane: 18 maja 2017, o 07:36
przez Daniel93
Witam, mam na oku pewną Astrę H 1.7 CDTI 2004 (9500zł ale juz 9000zł i może mniej), przed wczoraj byłem na jeździe próbnej a wczoraj na stacji kontroli pojazdów wyszło takie coś, że wymienić trzeba:
- łącznik stabilizatora przód
- końcówka drążka strona prawa
- jest mały wyciek z uszczelniacza przy skrzyni biegów
- klocki i tarcze przód
- hamulec ręczny tył prawy słabiej trzyma,
no i najbardziej chodzi mi o ten wyciek, niby to jest mały koszt wymiany podobno, ale takie coś mi kolega napisał po tym jak wczoraj nią jeździliśmy na jeździe próbnej "No tak, ale to już będzie Ci się robił koszt najgorszy ten wyciek oby skrzynia nie była do wymiany bo ja też miałem takie wrażenie że trochę szarpie" No też nie jechałem nią przed wczoraj tak "prawidłowo" (tak mi się wydaje) bo chciałem zobaczyć jak to leci itp. Możliwe jest to, że to "niby" skrzynia biegów może być? sprzęgło dobrze łapało, a za szarpanie to chyba jedynie można je winić jak by popsute było? a biegi ogólnie dobrze wchodziły.
Do tego mam pytanie co o tym myślicie i jaki koszt z robotą tego wszystkiego by był co wyszło na stacji kontroli pojazdów? Do tego podobno pali w trasie z 7L, dużo czy mało? a no w mieście więcej.